Як зняти гроші з «Скарбнички» Приватбанку

Зміст

 • 1 В офісі банку
 • 2 По телефону
 • 3 Приват 24
  • 3.1 Сайт «Скарбничка»
  • 3.2 Мобільний додаток
  • 3.3 Термінали самообслуговування
 • 4 Дострокове зняття коштів

Перш ніж дізнатися, як зняти гроші з «Скарбнички» Приватбанку, нагадаємо вам про умови цього депозиту. Щоб додати до своєї сумі всі належні відсотки, потрібно почекати рівно рік. А в разі дострокового вилучення грошей з рахунку ви отримаєте зовсім невеликий відсоток. Але всі ситуації передбачити заздалегідь не можна, так що просто виберіть найбільш зручний спосіб, як скористатися своїми заощадженнями.

В офісі банку

Як зняти гроші з «Скарбнички» ПриватбанкуЯк зняти гроші з «Скарбнички» ПриватбанкуВідвідайте найближчий офіс і не забудьте паспорт. Працівники зроблять переказ коштів з «Скарбнички» на будь-яку вказану вами карту. Як бачимо, щоб скористатися цим способом, зовсім не обов’язково володіти прийомами роботи з технічними засобами. Але, можливо, доведеться постояти в черзі.

По телефону

Якщо їхати в банк не хочеться, ви можете зателефонувати за телефоном гарячої лінії — 3700. Всі інші дії вам підкаже оператор. При цьому ваші документи також повинні бути у вас під рукою, щоб не затримувати бесіду з фахівцем.

Приват 24

Якщо ви зареєстровані в системі Приват 24, то керувати своєю «Скарбничкою», в тому числі і зняти гроші ви можете і без спілкування з співробітниками банку. Досить перейти у вкладку «Мої депозити», вибрати «Скарбничку».

Як зняти гроші з «Скарбнички» ПриватбанкуЯк зняти гроші з «Скарбнички» Приватбанку

Авторизувавшись за допомогою СМС-пароля, який прийшов на ваш телефон, ви отримаєте доступ до відомостей про внесок – яка сума там знаходиться, на яких умовах і коли можна буде скористатися грішми, не втрачаючи відсотків. Також можна буде дізнатися, яка сума буде втрачена при достроковому закритті вкладу.

Ознайомившись, натискаєте кнопку «Зняти гроші», і необхідна сума буде перерахована на прив’язану до депозиту карту.

Сайт «Скарбничка»

Крім сторінки в системі Приват 24, «Скарбничка» має власний сайт, і всі дії з управління грошима можна здійснювати і звідти.

Як зняти гроші з «Скарбнички» ПриватбанкуЯк зняти гроші з «Скарбнички» Приватбанку

Мобільний додаток

Можливо, у вашому мобільному телефоні завантажено спеціальний додаток, тоді, щоб увійти в систему, необов’язково сідати за комп’ютер – досить мати при собі мобільник.

Термінали самообслуговування

Ще один спосіб зняти гроші з «Скарбнички» – дістатися до терміналу самообслуговування Приватбанку. Якщо ви не знаєте, де його знайти, скористайтесь телефоном 3700: просто назвіть оператору місто, в якому ви знаходитесь, і вулицю, і вам підкажуть, як дістатися до найближчого апарату. Авторизувавшись, також перейдіть у вкладку «Мої депозити» і знайдіть «Скарбничку».

Дострокове зняття коштів

На даний момент річна ставка за програмою «Скарбничка» дорівнює 20 відсоткам. Якщо обставини змушують вас залізти в скарбничку раніше, ніж закінчується дія договору, ви їх втратите. Але не всі – невелика ставка передбачена і її величина залежить від того, як довго пролежали гроші в скарбничці:

 • Як зняти гроші з «Скарбнички» ПриватбанкуЯк зняти гроші з «Скарбнички» ПриватбанкуЯкщо на момент зняття суми з моменту укладення договору не минуло й трьох місяців, діючу відсоткову ставку множать на коефіцієнт 0,33. Фактично ви отримаєте свої гроші плюс третина від належних відсотків.
 • Якщо минуло від трьох до шести місяців, цей коефіцієнт буде дорівнювати 0,5.
 • Якщо ви протрималися півроку, але до 12 місяців не дотягли – ваші відсотки будуть помножені на 0,67.

Ви можете також зняти не всю суму цілком, а лише якусь її частину. У цьому випадку ваш договір автоматично відновиться з наступного дня, і на залишок коштів знову почнуть нараховуватися відсотки, але будьте уважні – це буде вже новий договір, і відлік часу почнеться з нуля.

Якщо Ви бажаєте дізнатися розрахунковий рахунок Приватбанку, прочитайте цю статтю.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар