Які документи потрібні для оформлення кредитної картки Приватбанку

Варто помітити, що найчастіше цим питанням наші співвітчизники цікавляться в кризові моменти, хоча саме в цей період кредит може стати справжньою каббалою, тому перш ніж відправитися за кредитною карткою, серйозно подумайте про її необхідність. До речі, у створенні «боргової ями» винні, як правило, не фінансові установи, а самі люди, які кредитні кошти витрачають на маловажні для них потреби. Так що якщо ви хочете, щоб позику був виправданий, то шукайте вигідну пропозицію, а суму кредиту вибирайте таку, щоб щомісячний обов’язковий платіж не перевищував 30, максимум 50% від місячної дохідної частини!

Хто може запропонувати вигідні умови?

Сьогодні на території України, мабуть, найкращі умови може запропонувати Приватбанк, який створив універсальне кредитна пропозиція, що дозволяє розплачуватися за товари, поповнювати карту, використовувати свої гроші, а також витрачати свої і кредитні кошти на території інших країн. Дана пропозиція отримала назву карта Універсальна і потрібно відзначити, що популярність пропозиції зростає з року в рік, що є не лише доказом вигідних умов, але і свідчить про те, що використовувати такий позику надзвичайно просто!

Умови пропозиції

Для початку варто відзначити, що кредитну карту Універсальна може отримати кожна людина віком від 18 до 65 років за умови, що у нього є робота чи надійне джерело доходу, так для прикладу у студента гарантом може виступати стипендія. Але при цьому ж умови бувають і винятки! Так, наприклад, якщо людина має пенсійну програму в Приватбанку, то він може отримати карту Універсальна незалежно від віку, а 16-річний чоловік може отримати карту ставши незалежним агентом банку. До речі, зверніть увагу на те, що під час подачі документів потрібно надати стаціонарний телефон, за яким буде перевірятися ваша надійність.

Якщо говорити про самих умовах кредиту, то щомісячний платіж становить 7% від знятої вами суми, тобто, якщо ви взяли карту, але їй не скористалися, то нічого платити не потрібно! Також зверніть увагу на те, що перші 55 днів є пільговими, так що якщо ви повернете зняті гроші в цей період, то повністю звільняєтесь від сплати відсотків.

Єдине, що вам потрібно враховувати, використовувати карту краще через термінал, так як за зняття кредитних коштів через банкомат банк бере 4%.

А в чому полягає універсальність карти?

Варто зауважити, що якщо ви не користуєтеся кредитними коштами або вже їх повністю повернули, то можете класти на карту свої гроші, які автоматично почнуть приносити вам по 10% річних, тобто, ви отримуєте депозит без будь-яких договорів, черг і документів. Причому як свої кошти, так і кредитні, ви можете зняти в будь-який час, звернувшись в будь-який банкомат, не має значення якого банку.

Зверніть увагу на те, що при знятті своїх особистих коштів через банкомат фінансовий інститут стягує 1% від обналиченной суми!

Документи, які потрібні для оформлення кредитної карти Приватбанку

Отже, ви вирішили отримати карту Універсальна? Тоді варто поговорити про саму процедуру отримання!

Мабуть, найбільш неприємним у цьому процесі є черга. Звичайно, відділень дуже багато, але не будемо забувати, що і охочих чимало, щоправда, варто зазначити, що обслуговування відбувається швидко, так що свою кредитку ви заберете в самому гіршому випадку через 30 хвилин, з яких 15 хвилин ви будете писати заяву і чекати відповіді банку. Можливо, ви здивуєтеся, але документи, які потрібні для оформлення кредитної картки Приватбанку, представлені переліком у вигляді паспорта та ідентифікаційного коду, все!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь