Зарегистрирваться вПриват24. Реєстрація нового користувача приватбанк 24

Інтернет-банкінг Приват 24 по праву є лідером в Україні. Вже зараз в системі зареєстровано понад 10 млн користувачів, і з кожним днем ця цифра зростає. З появою мобільного додатку від Приватбанку працювати з системою стало ще зручніше. Широкий спектр онлайн-операцій надає свободу дій в фінансовій сфері, що надзвичайно важливо для сучасної людини.

Реєстрація в Приват 24 проста і покроково розписано в самій системі. Якщо з якоїсь причини у вас не виходить зареєструватися, він може звернутися в будь-яке відділення Приватбанку за допомогою. Співробітник банку перевірить правильність введення даних і звернеться в техпідтримку в разі технічних проблем.

Приват 24: реєстрація нового користувача

Для нової реєстрації зайдіть на головну сторінку сайту і натисніть на зелене поле, розташоване праворуч внизу.

Після цього ви перейдете в блок реєстрації, де необхідно буде ввести такі відомості:

 • свій телефонний номер;
 • останні чотири числа будь-якої вашої картки Приватбанку;
 • ваш поштову скриньку;
 • пароль для входу в особистий кабінет, який повинен містити щонайменше 6 цифр і букв.

Останній етап – введення пароля з СМС-повідомлення, яке прийде на телефон, зазначений вами у попередньому полі. Все, Приват 24 нова реєстрація завершена! Ви стали повноправним користувачем фінансової електронної системи від одного з найнадійніших банків України.

Після реєстрації на сайті Приват 24 – версії для ПК вам буде доступний вхід в мобільний додаток. Інтерфейс програми для смартфонів трохи відрізняється, але структура так само зрозуміла і зручна для використання.

Які переваги дає реєстрація Приват 24 Україна?

Найголовніша перевага – можливість проведення банківських операцій у будь-який зручний для користувача час з ПК, ноутбука, планшета або смартфона. Крім цього, реєстрація ПриватБанк 24 дозволяє клієнтові:

 • поповнювати мобільний та інтернет;
 • управляти своїми депозитами – відкривати, перераховувати відсотки, змінювати умови, продовжувати договори;
 • відправляти і отримувати міжнародні перекази;
 • проводити комунальні платежі;
 • купувати квитки.

Приват 24 реєстрація відкриє перед вами світ електронних онлайн-платежів. Ви зможете здійснювати повний контроль грошових надходжень і витрат, робити вигідні вкладення, оплачувати товари і послуги, оформляти переклади. Приєднуйтесь!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 1
 1. Ірина

  я бажаю зареєструватися в приват24.

Залишити відповідь