Заставне майно від Приватбанку – авто, нерухомість

Зміст

 • 1 Як формується ціна на конфіскат?
 • 2 Конфіскат нерухомості Приватбанку
 • 3 АвтоКонфискат
 • 4 Конфіскат товарів народного споживання

Фінансова нестабільність, провали в економіці, вічно зростаючий курс долара – фактори, які впливають на пряму на матеріальний і духовний рівень мешканців країни. Пару років тому люди мали прекрасну можливість оформити вигідний кредит і купити желаемою нерухомість або авто. Розрахунок робився на кілька років вперед. Люди планували і розраховували на стабільність. Але в контексті нинішньої ситуації, рівень «проблемних» кредитів перевищує норму. Банкам нічого не залишається, як вилучати майно, виставляти на торги або формувати власний конфіскат.

Банківський конфіскат – майно (рухоме чи нерухоме), яке оформлене у вигляді застави по кредиту. У разі, якщо клієнт банку не здійснює вчасно виплати по кредиту і має заборгованість, то в результаті судового розгляду, банк отримує 100% право розпоряджатися заставними засобами. Конфісковане майно може бути продано на аукціонах, біржах і навіть в системі онлайн-банкінгу.

Продаж і купівля заставного майна – вигідний процес для обох сторін, банк повертає видані кредитні кошти, а покупець купує товар за ціною, набагато нижчою за ринкову.

ПриватБанк – самий популярний і надійний банк в Україні. Зручне розташування відділень, банкоматів, терміналів, надійність банківської системи приваблює з кожним днем все більше і більше клієнтів. Як один з найбільших банків країни, кількість конфіскованого майна, яке ПриватБанк виставляє на продаж велике. Купуючи конфісковане майно, що ви купуєте перевірений продукт, з усіма документами та гарантією банку. ПриватБанк відповідає за якість кожного виставленого на торг товару.

Як формується ціна на конфіскат?

При розрахунку вартості конфіскату (в основному це квартири та автомобілі) враховується первісна вартість предмета купівлі та оціночні характеристики майна. Ціна повинна відповідати якості.

Заставне майно від Приватбанку  авто, нерухомість

ПриватБанк забезпечує проведення угоди-купівлі на вищому рівні, надаючи повний пакет документів. Процес від початку і до кінця може зайняти всього декілька днів. Якщо ви купуєте конфісковане майно в банку, вам не потрібно буде брати участь у тяганині з аукціоном.

І так, де ж можна знайти повний список наданих товарів ПриватБанком. Все, що вам потрібно, це комп’ютер і Інтернет. Заходимо на офіційний сайт https://privatbank.ua/, потім відкриваємо вкладку ВСІ РОЗДІЛИ, в колонці ІНШІ РОЗДІЛИ знаходимо і натискаємо на ПРОДАЖ ЗАСТАВНОГО МАЙНА — https://privatbank.ua/ru/zalogovoye-imushestvo/. Автоматично перед вами відкривається сторінка, де ПриватБанк пропонує три види конфіскату:

 • Авто-конфіскат — http://planetavto.com.ua/
 • Нерухомість на реалізацію — https://planetestate.com.ua/
 • Товари народного споживання на всі випадки життя — https://privatbanktnp.prom.ua/
 • Біля кожного пункту є кнопка переходу на сайт, натиснувши яку Ви автоматично потрапляєте на сайти з заставним майном.

  Конфіскат нерухомості Приватбанку

  Детально вивчивши запропоновані ПриватБанком, сайти, стає ясно, що можна купувати нерухомість по всій країні. На сайті https://planetestate.com.ua/ ви виставляєте правильно фільтри (місто, типи нерухомості, ціна та площа) і починаєте шукати. Зверніть увагу, що тут можна придбати не тільки квартиру, але і будинки, ділянки. Ціни абсолютно різні, в залежності від наявності ремонту, географічного розташування. На сайті можна купити квартиру в недобудованому будинку і навіть отримати онлайн оцінку нерухомості.

  Заставне майно від Приватбанку  авто, нерухомість

  Всі заставні об’єкти ПриватБанк продає шляхом відкритих торгів. Ознайомившись зі всією інформацією та умовами, що ви можете взяти участь в аукціоні. ПриватБанк надає майбутньому покупцеві можливість детально розібратися у всій процедурі використовуючи чіткі факти і регламент.

  АвтоКонфискат

  Кількість автомобілів на дорогах країни росте з кожним днем. Хтось продає, у кого-то вилучають, ну і знаходяться ті люди, які купують. ПриватБанк щодня виставляє на продаж автомобілі, всю інформацію про яких відображає на сайті http://planetavto.com.ua/. Не виходячи з дому ви можете розглянути фотографії, відео, почитати детальний опис автомобіля, розібратися чи є дефекти у продаваного об’єкта. Визначившись з вибором, Ви можете зв’язатися з консультантом або відразу оплатити через аукціон https://www.liqpay.com/ або Приват24.

  На сайті ви зможете купити нове авто, так і б/у. Для особистих цілей і для бізнесу. Визначившись з вибором, що ви можете зробити тест-драйв автомобіля. При оплаті ПриватБанк йде на зустріч своїм клієнтам. Зробити покупку ви можете за готівковий розрахунок, безготівковий і навіть в розстрочку (термін кредитування до 5 років).

  Конфіскат товарів народного споживання

  Кожен раз дивлячись рекламу по телевізору, ми усвідомлюємо, що побутової техніки мало не буває. Наворочений пилосос, супер мікрохвильовка. Мода на нові телефони все ніяк не вщухне. На жаль, ціна на ці товари велика. Але з допомогою Приватбанку перед нами відкривається чудова можливість придбати б/у товар на смішну ціну. Всі товари, які були конфісковані банком, виставлені на сайті https://privatbanktnp.prom.ua/. Ви маєте повний доступ до переліку торговельних марок, детального опису продукту, його дефектності, якщо така існує. При здійсненні покупки вам обов’язково слід зв’язатися з представником сайту, написавши йому повідомлення. Ви зможете придбати товар за умови 100% оплати, Приват24 в допомогу. Не забудьте вказати в ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ «погашення кредиту третьої особи». Вам надається опція купити товар в розстрочку. На сайті представлені товари зі всієї України, тому не забудьте про доставку. Дуже важлива інформація: ПриватБанк не дає гарантії на куплений товар, вік якого також не вказується.

  Якщо Ви активний користувач Інтернету, перед Вами відкриваються величезні можливості купівлі нерухомості, автомобіля і навіть побутової техніки. З допомогою Приватбанку купувати товари можна набагато дешевше і легше.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь