«Захист на кожен день»

«Захист на кожен день»

Ми пропонуємо Вам захист від нещасних випадків, які непередбачено порушують запланований темп Вашого повсякденного життя. Поліс «Захист на кожен день» відкриває можливість для Вас і близьких фінансової підтримки, якщо раптом настане непередбачений випадок!

  • Можливість оформити online всього за 5 хвилин.
  • Діє страховка у всіх точках світу і цілорічно.
  • Грошова сума полісу виплачується за один день.

Наш світ сповнений небезпек, але, на щастя, сучасна медицина може багато чого виправити. Однак для цього потрібні гроші, адже послуги хорошого доктора досить дороги. Скористайтеся послугою від ПриватБанк «Захист на кожен день» — це страхування від нещасного випадку яке дозволить отримати гроші на лікування, якщо трапилося нещастя. Для цього потрібно зателефонувати 0-800-500-801 і повідомити нашим фахівцям про нещастя, і протягом 30 днів відвідати банк з довідкою з медичного закладу. Страхова виплата може досягати 250 000 грн. Коштує така страховка зовсім небагато – всього від 20 до 100 грн. в місяць, які будуть списуватися з Вашої картки Приватбанку. І територія дії такої страховки – весь світ!

«Захист на кожен день»

Сьогодні застраховані 1,75 млн. клієнтів. Подбайте і про себе, і своїх близьких, оформіть послугу «Захист на кожен день» в Приватбанку. Зробіть це прямо зараз на офіційному сайті: pb.ua/zashita

«Захист на кожен день»

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь